Reference

Tady se můžete podělit o zkušenosti s ostatními. 🙂

9 Responses to “Reference”

 • Petr napsal:

  O Pavlovi jsem se dozvěděl od mé dobré kamarádky. Přes dvacet let už mě trápila bolest ramene a šíje se kterou si lékaři moc nevěděli rady. V posledním roce už to bylo takové že jsem kvůli bolesti i špatně spal. Chodil jsem dlouhodobě na masáže, za poslední rok jsem byl asi na dvaceti termínech rehabilitace a elektroléčby, svaly byly rozhýbané a funkční, ale bolely. U Pavla ta bolest zmizela hned po prvním sezení, nebo spíš tak asi po dvaceti minutách. Co k tomu říct víc? 🙂 DĚKUJI !!!

 • Tereza napsal:

  Na Pavlovi nejvíc oceňuji citlivost a trpělivost, s jakou terapii vede a přizpůsobuje potřebám konkrétního člověka. Kromě výjimečných schopností oplývá také spoustou znalostí a dovede člověku poradit mnoho různých cest, jak se cítit lépe – jak si upravit prostor kolem sebe, na co se soustředit, co si vizualizovat… Dokáže pohladit milým slovem, zároveň ale problémy otevřeně pojmenovává. Návštěva u Pavla byla přesně tím impulsem, který jsem potřebovala, zklidnila mě a dodala mentální energii.

 • Jirka napsal:

  O Pavlovi jsem se dozvěděl od své známé.Včera Pavla navštívil a byl jsem velice mile překvapen.Človek jako Já neuvěří pokud to nezažije.Diky schopnostem které Pavel má ,jsem odjižděl jako znovuzrozeny.Děkuju Pavlovi za ziskani fyzické tak i duševní energie.
  Pavla můžu všem lidem jen vřele a ze srdce doporučit.Vnímám to jako velké štěstí a dar, že jsem měl tu čest takového člověka poznat.Už při odchodu jsem se těšil na další setkání. S pozdravem Jirka

 • Jana Kubíková napsal:

  Pavla znám již nějaký čas a až teprve letos v lednu jsem ho navštívila kvůli zdravotním problémům. Terapie byla naprosto neuvěřitelná, cítila jsem proudit energií a odjížděla jsem neskutečně nabitá 🙂 Teď v březnu jedu za Pavlem znovu a už se těším. Navštívil ho i můj syn a byl nadšený. Pro ty, kteří potřebují pomoct, tak neváhejte a určitě zkuste !!! Pavel je moc fajn člověk s krásnými energiemi 🙂

 • Anna napsal:

  Páju jsem potkala na dovolené / podotýkám, že mně je 62 roků, takže přátelé/. Po návratu mi moje “ já “ říkalo, že ho prostě musím navštívit. Vím, že dovede pomoct lidem se zdravotními, psychickými a jinými problémy. Já takový problém vyloženě nemám,ale musela jsem tam být ! Terapie, kterou prováděl byla okouzlující, byl to neskutečný zážitek. Domů jsem se vrátila plná energie, pocitu radosti a svěžesti.
  Doporučuji – pokud máte někdo nějaké problémy, tak neváhejte. Pája je pozitivně naladěný mladý muž se sluncem v duši.

 • Lenka napsal:

  Pavle, děkuji Vám za dotek, máte v sobě nádherné světlo a teplo 🙂

 • Martina napsal:

  Po počátečních rozpacích, kdy jsem váhala zda k Pavlovi vůbec potřebuji jít, nebo to byla spíše má zvědavost…stejně mi to nedalo a i přes žádná očekávání jsem prožila jedinečný barevný zážitek a s lehkostí na srdci se vracela ke svým milovaným..tuším, že to není naše poslední seance..velmi obohacující zkušenost. Děkuji????pane Druidíku

 • Petr a Lenka napsal:

  U Páji jsem byl s manželkou.Ne, že by nás vyloženě něco trápilo,ale prostě jsme tam měli být.Terapie,kterou Pavel provádí,je naprosto Boží ????
  Odjížděli jsme lehčí,zharmonizovaní, prostě super.
  Doporučujeme

 • Klára napsal:

  O Pavlíkovi jsem se dozvěděla, když jsem sháněla alternativní pomoc pro moji mámu, která měla v létě obrovské psychické problémy. Jelikož jsem mamku nechtěla posílat někam, kde to ani jedna neznáme, zkusila jsem jít k Pavlíkovi nejprve já.
  Mimo to, že je Pavlík neskutečně příjemný a pozitivně naladěný mladý muž, dostalo se mi u něj neobvyklého uklidnění. Když jsem za ním jela, neměla jsem žádný zásadní problém, pouze mě trápila mamka a to, že mě nic netěšilo. Od Pavlíka jsem odjížděla pozitivně naladěná, usměvavá a hlavně s veselým pohledem na svět, byla jsem tak klidná, takový pocit jsem nikdy nepoznala. 🙂 Pavlík mě nadchnul tak moc, že jsem k němu ihned poslala i mamku, které mimochodem také moc pomohl, z problémů se celkem hladce dostala, našla si novou práci a je šťastná. 🙂 Po nějaké době mi Pavlík nabídl zasvěcení. Neodmítla jsem, jelikož mě to moc zajímalo. Po samotném zasvěcení mi bylo také moc krásně a do teď je, sotva si na to vzpomenu. Také Pavlíkovi děkuji za to, že mi pomohl hnout s mým životem. Po několika letech zklamání a bloumání jsem si našla přítele, se kterým jsem opravdu šťastná a poprvé v životě, ve svých 20 letech, jsem poznala, co je to opravdu milovat.
  Pavlíkovi jsem zavázána a proto ho doporučuji kudy chodím! 🙂


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/