Mám zkušenost, že většina stromů je obývána, kromě kolektivního vědomí rostlin, ještě elementární bytostí – rostlinná déva, nebo elf. Když nastane situace, že je potřeba nějaké stromy pokácet, tyto bytosti nemusí umřít se stromem, ale mohou být přesunuty do jiného, pokud chtějí.

IMG_9030

Ke stěhování je potřeba křišťál-křemen, na který dokáží přesunout své jemnohmotné tělíčko. Hodí se i někdo, kdo dokáže jejich přítomnost vycítit, nebo použít alespoň kyvadlo k ověření: „Je strom obydlený? Můžu dévu přestěhovat?“

Komunikace s těmito bytostmi probíhá myšlenkou-telepaticky. I když třeba nevnímáte odpovědi, sdělte jí, co se bude dít a proč ji chcete stěhovat. Myslete na to a ona to uslyší.

Když se vám dostane souhlasný pocit, nebo odpověď přes kyvadlo, postupoval jsem takto:

Přiložil jsem křišťál ke stromu, aby se dotýkal. Myslel na to, proč ji chci odstěhovat a že ji najdu nový strom.

První strom trval déle, než se déva přesunula, potom se jakoby ten strom změnil, už tolik nezářil a za to křišťál ano. To bylo jedno potvrzení a druhé bylo, že moje šikovná kamarádka byla se mnou a dokáže to přes své tělo ověřit.

Křišťál se dá použít i pro víc dév najednou, jako autobus.

WP_20151218_12_01_32_Pro

Když máme křišťál plný, je čas najít jim nový domov. Stalo se mi, že jsem si je vzal na chvíli domů a položil mezi pokojové rostliny, než budu mít čas jít znova do lesa a jedna z dév obydlela pouštní růži. Asi některým nevadí i tak velká změna obydlí.

Nově obydlená pouštní růže

Nově obydlená pouštní růže

Nastěhování do nového stromu bylo maličko komplikovanější, protože je potřeba vybrat neobydlený strom a vhodné místo, kde se bude novému obyvateli líbit. Nejlepší ukazatel jsou intuice a pocity.

Držel jsem křišťál v ruce a soustředil se jeho dévy, když jsme našli strom, který se zdál prázdný.

Lesní skřítek, který pomáhal se stěhováním.

Lesní skřítek, který pomáhal se stěhováním.

Ne vždycky tam chtěli jít, ale když jsem z nich cítil radost, položil jsem křišťál na strom a držel ho, dokud nepřešla do nového stromu.

IMG_9032

Příroda vám bude pomáhat. Když už jsme nevěděli kam je dát, zavolala si nás vrba a dala instrukce o místu, kde je máme „vypustit“. Bylo to místo uměle vysázené člověkem, spousta mladých stromků. Dévičky si tam nové domečky postupně osídlily.

Pomocník vrba

Pomocník vrba

 

Zvláštní bylo, že počet dév, které jsme vraceli, byl o něco vyšší, než které jsme nabrali. Zřejmě jsme v lese posbírali víc bytůstek, které se chtěli přestěhovat.

Spousta mladých stromků

Spousta mladých stromků