O mně

Už od dětství jsem byl fascinován „tajemnem“, a kvůli selhávání klasické medicíny při léčbě nemoci v rodině jsem se začal setkávat s duchovním světem. Moje máma četla různé knihy zabývající se touto tématikou, a některé z nich jsem si půjčoval a zkoumal je také. Spousta věcí začala dávat větší smysl a já se postupně ponořil víc do zkoumání světů, které jsou pro mnohé skryté.

Od roku 2013 jsem navštívil několik kurzů, které se zabývaly léčením krajiny a lidí. V roce 2015 jsem se začal zabývat alternativní léčbou skrze předávání energie.

Sbírání zkušeností u terapií mi časem otevřelo nové schopnosti, které se neustále zdokonalují. Každý problém je výzvou. Člověk se dokáže uzdravit snad ze všeho, jen musí přiložit občas i ruku k dílu.

Můj přístup

Všichni tvoříme propojený celek, který se vzájemně ovlivňuje. Každý zdravý a šťastný člověk, zvíře, rostlina, strom atd. přispívá do celku „světelnou“ energií a tím ho pozvedá blíž k „ráji“. Jsem vděčný, že se mi dostalo schopností pomáhat těm, kteří to potřebují a tím udělat svět o něco lepším místem.

Není to jen o zdraví, je to o celkovém přístupu k životu. Jeden z klíčových kroků pro vytvoření lepšího světa vnímám určitě veganství, láskyplný přístup k přírodě a vzájemně si pomáhat ne jen mezi lidmi.

Každá drobnost se počítá. 🙂