Reference

O Pavlovi jsem se dozvěděl od mé dobré kamarádky. Přes dvacet let už mě trápila bolest ramene a šíje se kterou si lékaři moc nevěděli rady. V posledním roce už to bylo takové že jsem kvůli bolesti i špatně spal. Chodil jsem dlouhodobě na masáže, za poslední rok jsem byl asi na dvaceti termínech rehabilitace a elektroléčby, svaly byly rozhýbané a funkční, ale bolely. U Pavla ta bolest zmizela hned po prvním sezení, nebo spíš tak asi po dvaceti minutách. Co k tomu říct víc? DĚKUJI !!!

Petr

Pavla znám již nějaký čas a až teprve letos v lednu jsem ho navštívila kvůli zdravotním problémům. Terapie byla naprosto neuvěřitelná, cítila jsem proudit energií a odjížděla jsem neskutečně nabitá  Teď v březnu jedu za Pavlem znovu a už se těším. Navštívil ho i můj syn a byl nadšený. Pro ty, kteří potřebují pomoct, tak neváhejte a určitě zkuste !!! Pavel je moc fajn člověk s krásnými energiemi 

Jana Kubíková

Po počátečních rozpacích, kdy jsem váhala zda k Pavlovi vůbec potřebuji jít, nebo to byla spíše má zvědavost…stejně mi to nedalo a i přes žádná očekávání jsem prožila jedinečný barevný zážitek a s lehkostí na srdci se vracela ke svým milovaným..tuším, že to není naše poslední seance..velmi obohacující zkušenost. Děkuji????pane Druidíku

Martina

Pavle, děkuji Vám za dotek, máte v sobě nádherné světlo a teplo 

Lenka

Když se mi před pár dny vrátila těžká nemoc, potřebovala jsem nutně pomoct… Pavel je úžasnej a velmi rychle a ochotně se mne ujal – začal mne okamžitě léčit na dálku různými metodami. Stačilo jediné léčení a já cítila obrovskou změnu z k lepšímu. Zhruba za dva, tři dny po léčení (kdy účinek dobíhal) jsem byla už úplně zdravá. Pájovi jsem za všechno moc vděčná – nevím, jak bych skončila bez jeho pomoci. Doporučuji ho všem – nikdy jsem se nesetkala s tak výrazným účinkem léčení. Díky Pájo 🙂

Iveta Maršíková

Pavla znám již opravdu dlouho, ale s jeho schopnostmi jsem seznámil poprvé zhruba dva roky zpět. Potom co jsem prodělal těžký úraz kotníku, kdy jsem půl roku chodil na rehabilitace a další rok zotavovaní po úraze, kdy mě trápila neustálá bolest a problémy se samotnou chůzí. V té době mně nabídl pomoc a pokus o “opravení” kotníku. Bezprostředně po pár sezeních jsem sice necítil změnu, nicméně již po několika týdnech jsem začal pozorovat markantní zlepší a úlevu od neustále bolesti kotníku jak při chůzi tak i po dni stráveném na nohou. S odstupem času musím říct, že mi jeho pomoc opravdu pomohla a jsem rád, že jsem překonal prvotní skepse a nyní mužů běhat jakékoliv vzdálenosti, bez bolesti kotníku, což pro mně bylo předtím nepředstavitelné.

Po této zkušenosti ho rád navštěvuji i například s mentálními problémy, které mi díky jeho energii pomáhá řešit.

Petr

Na Pavlovi nejvíc oceňuji citlivost a trpělivost, s jakou terapii vede a přizpůsobuje potřebám konkrétního člověka. Kromě výjimečných schopností oplývá také spoustou znalostí a dovede člověku poradit mnoho různých cest, jak se cítit lépe – jak si upravit prostor kolem sebe, na co se soustředit, co si vizualizovat… Dokáže pohladit milým slovem, zároveň ale problémy otevřeně pojmenovává. Návštěva u Pavla byla přesně tím impulsem, který jsem potřebovala, zklidnila mě a dodala mentální energii.

Tereza

Páju jsem potkala na dovolené / podotýkám, že mně je 62 roků, takže přátelé/. Po návratu mi moje “ já “ říkalo, že ho prostě musím navštívit. Vím, že dovede pomoct lidem se zdravotními, psychickými a jinými problémy. Já takový problém vyloženě nemám,ale musela jsem tam být ! Terapie, kterou prováděl byla okouzlující, byl to neskutečný zážitek. Domů jsem se vrátila plná energie, pocitu radosti a svěžesti.
Doporučuji – pokud máte někdo nějaké problémy, tak neváhejte. Pája je pozitivně naladěný mladý muž se sluncem v duši.

Anna

U Páji jsem byl s manželkou.Ne, že by nás vyloženě něco trápilo,ale prostě jsme tam měli být.Terapie,kterou Pavel provádí,je naprosto Boží ????
Odjížděli jsme lehčí,zharmonizovaní, prostě super.
Doporučujeme

Petr a Lenka

Jsem typ člověka, který věří jen na vědecky ověřené.. ale přesto jsem si řekla, že zkusím tuhle terapii, už jen ze zvědavosti jestli budu něco cítit. Píšu tuhle referenci s tím, že nedokážu pochopit, jak někdo může umět takové věci.. ale cítila jsem na vlastní kůži, takže mi nezbývá nic jiného než tomu věřit. Na jeho terapii jsem byla před dvěma týdny. A co kontrétně jsem cítila? Když byl Pája nad mým hrudníkem, tak jsem začala brečet a cítila znovu hodně silný smutek, jako bych se rozešla s přítelem, s kterým jsem se rozešla před 2 mi lety a pak pomalu ten smutný pocit odcházel až jsem se začla usmívat, nad břichem jsem cítila teplo a už můžu zase jíst bez tlaků v břiše. Neřekla jsem mu že mě bolí pravé rameno a pravá kyčel a on automatiky šel působit jen na ně a levých se ani netknul (takže musel cítit nějak, že jen ony nejsou ok). A pak jsem ještě cítila jak mi stoupá teplo od šlapek až k břichu, když mi působil na nohy. I když jsem měla zavřené oči, přesně jsem věděla kde je rukama, protože jsem měla pocit jako by i na tu vzdálenost dával k těm místům oheň, žádné obyčejné teplo z rukou. Takže toť moje zkušenost a určitě stojí za to si nehat pomoci od člověka jako je on. Nasměruje vás i v tom v co máte změnit v životě, protože dávat svému tělu co potřebuje je na každém z nás a nikdo to za nás neudělá, jen potřebujeme někdy nasměrovat těmi správnými lidmi.

Pavla Široká

Po půl roce jsme se opět rozhodla navštívit Páju na jeho terapii. Už dříve jsem jej vyhledávala kvůli zdravotním problémům, které jsme se společně snažili řešit. V čem mi ale nejvíce pomohl, bylo najít určitý klid a psychickou pohodu, za což jsem mu opravdu vděčná. Po poslední terapii pociťuji i větší motivaci konat změny, které mě v životě někam posouvají. Určitě to nebylo naposledy, co jsem k Pájovi zavítala a těším se na další setkání.

Jana B.

O Pavlovi jsem se dozvěděl od své známé.Včera Pavla navštívil a byl jsem velice mile překvapen.Človek jako Já neuvěří pokud to nezažije.Diky schopnostem které Pavel má ,jsem odjižděl jako znovuzrozeny.Děkuju Pavlovi za ziskani fyzické tak i duševní energie.
Pavla můžu všem lidem jen vřele a ze srdce doporučit.Vnímám to jako velké štěstí a dar, že jsem měl tu čest takového člověka poznat.Už při odchodu jsem se těšil na další setkání. S pozdravem Jirka

Jirka

O Pavlíkovi jsem se dozvěděla, když jsem sháněla alternativní pomoc pro moji mámu, která měla v létě obrovské psychické problémy. Jelikož jsem mamku nechtěla posílat někam, kde to ani jedna neznáme, zkusila jsem jít k Pavlíkovi nejprve já.
Mimo to, že je Pavlík neskutečně příjemný a pozitivně naladěný mladý muž, dostalo se mi u něj neobvyklého uklidnění. Když jsem za ním jela, neměla jsem žádný zásadní problém, pouze mě trápila mamka a to, že mě nic netěšilo. Od Pavlíka jsem odjížděla pozitivně naladěná, usměvavá a hlavně s veselým pohledem na svět, byla jsem tak klidná, takový pocit jsem nikdy nepoznala.  Pavlík mě nadchnul tak moc, že jsem k němu ihned poslala i mamku, které mimochodem také moc pomohl, z problémů se celkem hladce dostala, našla si novou práci a je šťastná. Také Pavlíkovi děkuji za to, že mi pomohl hnout s mým životem. Po několika letech zklamání a bloumání jsem si našla přítele, se kterým jsem opravdu šťastná a poprvé v životě, ve svých 20 letech, jsem poznala, co je to opravdu milovat.
Pavlíkovi jsem zavázána a proto ho doporučuji kudy chodím!

Klára

Hezký den všem! Pája je můj průvodce, přítel na telefonu, rádce, velká podpora. Jsem vděčná, že nás osud propojil a já tak můžu nasávat a učit se prostému a šťastnému bytí od takového mistra. Již dříve jsem jeho služby ráda využila a po jeho terapii mi bylo vždy krásně, lehce, tak svobodně. Člověk od něj odchází o 10 kg lehčí (pocitově 😀) a s úsměvem od ucha k uchu.
Loni jsem měla náhle velké zdravotní problémy a Pája mi byl opět velkou oporou. Jeho terapie mě úžasně ladily a pomáhaly mi hledat svou vlastní cestu. Postupně mě učil jít víc do hloubky a být sama sebou. Vlastně pořád mi to ukazuje 🙂 Energie a vlny, které prochází jeho rukama, jsou úžasné, osvobozující, uzdravující. Je s podivem, jak je člověk cítí, i když se ho vlastně fyzicky vůbec nedotknou. Děkuji, Pájo, za vše, co pro mě děláš, moc si toho vážím!

Petra Svobodová

Návštěva Pavla předčila má očekávání. Myslel jsem si, že jsem v pohodě, ale po terapii jsem se cítil opět svobodný, lehčí, pozitivně naladěn, prostě paráda!😃 Přál bych všem lidem zažit úžasnou práci Pavla s energií, děkuju 🙏😃👍

 

Zdeněk

Občas se v životě dostáváme do situace, kdy cítíme, že potřebujeme pomoc. Vnímáme, že i když se nám podařilo uzdravit fyzické tělo, přesto s námi není něco v pořádku. Příčina naších potíží zůstává hluboko někde v našem nitru. A tak se snažíme najít někoho, kdo dokáže vynést na povrch to, co nosíme v sobě, a působí nám problémy. Pavla znám už pěknou řádku let. Je to člověk, který má moji plnou důvěru a v případě potřeby se na něj vždy ráda obracím. Všem ho můžu s celého srdce doporučit. Pavli, děkuji že jsi.

 

Anna Mariel

Podělte se o svou vlastní zkušenost! 🙂

10 + 2 =