Reference

O Pavlovi jsem se dozvěděl od mé dobré kamarádky. Přes dvacet let už mě trápila bolest ramene a šíje se kterou si lékaři moc nevěděli rady. V posledním roce už to bylo takové že jsem kvůli bolesti i špatně spal. Chodil jsem dlouhodobě na masáže, za poslední rok jsem byl asi na dvaceti termínech rehabilitace a elektroléčby, svaly byly rozhýbané a funkční, ale bolely. U Pavla ta bolest zmizela hned po prvním sezení, nebo spíš tak asi po dvaceti minutách. Co k tomu říct víc? DĚKUJI !!!

Petr

Pavla znám již nějaký čas a až teprve letos v lednu jsem ho navštívila kvůli zdravotním problémům. Terapie byla naprosto neuvěřitelná, cítila jsem proudit energií a odjížděla jsem neskutečně nabitá  Teď v březnu jedu za Pavlem znovu a už se těším. Navštívil ho i můj syn a byl nadšený. Pro ty, kteří potřebují pomoct, tak neváhejte a určitě zkuste !!! Pavel je moc fajn člověk s krásnými energiemi 

Jana Kubíková

Po počátečních rozpacích, kdy jsem váhala zda k Pavlovi vůbec potřebuji jít, nebo to byla spíše má zvědavost…stejně mi to nedalo a i přes žádná očekávání jsem prožila jedinečný barevný zážitek a s lehkostí na srdci se vracela ke svým milovaným..tuším, že to není naše poslední seance..velmi obohacující zkušenost. Děkuji????pane Druidíku

Martina

Pavle, děkuji Vám za dotek, máte v sobě nádherné světlo a teplo 

Lenka

Když se mi před pár dny vrátila těžká nemoc, potřebovala jsem nutně pomoct… Pavel je úžasnej a velmi rychle a ochotně se mne ujal – začal mne okamžitě léčit na dálku různými metodami. Stačilo jediné léčení a já cítila obrovskou změnu z k lepšímu. Zhruba za dva, tři dny po léčení (kdy účinek dobíhal) jsem byla už úplně zdravá. Pájovi jsem za všechno moc vděčná – nevím, jak bych skončila bez jeho pomoci. Doporučuji ho všem – nikdy jsem se nesetkala s tak výrazným účinkem léčení. Díky Pájo 🙂

Iveta Maršíková

Pavla znám již opravdu dlouho, ale s jeho schopnostmi jsem seznámil poprvé zhruba dva roky zpět. Potom co jsem prodělal těžký úraz kotníku, kdy jsem půl roku chodil na rehabilitace a další rok zotavovaní po úraze, kdy mě trápila neustálá bolest a problémy se samotnou chůzí. V té době mně nabídl pomoc a pokus o “opravení” kotníku. Bezprostředně po pár sezeních jsem sice necítil změnu, nicméně již po několika týdnech jsem začal pozorovat markantní zlepší a úlevu od neustále bolesti kotníku jak při chůzi tak i po dni stráveném na nohou. S odstupem času musím říct, že mi jeho pomoc opravdu pomohla a jsem rád, že jsem překonal prvotní skepse a nyní mužů běhat jakékoliv vzdálenosti, bez bolesti kotníku, což pro mně bylo předtím nepředstavitelné.

Po této zkušenosti ho rád navštěvuji i například s mentálními problémy, které mi díky jeho energii pomáhá řešit.

Petr

Na Pavlovi nejvíc oceňuji citlivost a trpělivost, s jakou terapii vede a přizpůsobuje potřebám konkrétního člověka. Kromě výjimečných schopností oplývá také spoustou znalostí a dovede člověku poradit mnoho různých cest, jak se cítit lépe – jak si upravit prostor kolem sebe, na co se soustředit, co si vizualizovat… Dokáže pohladit milým slovem, zároveň ale problémy otevřeně pojmenovává. Návštěva u Pavla byla přesně tím impulsem, který jsem potřebovala, zklidnila mě a dodala mentální energii.

Tereza

Páju jsem potkala na dovolené / podotýkám, že mně je 62 roků, takže přátelé/. Po návratu mi moje “ já “ říkalo, že ho prostě musím navštívit. Vím, že dovede pomoct lidem se zdravotními, psychickými a jinými problémy. Já takový problém vyloženě nemám,ale musela jsem tam být ! Terapie, kterou prováděl byla okouzlující, byl to neskutečný zážitek. Domů jsem se vrátila plná energie, pocitu radosti a svěžesti.
Doporučuji – pokud máte někdo nějaké problémy, tak neváhejte. Pája je pozitivně naladěný mladý muž se sluncem v duši.

Anna

U Páji jsem byl s manželkou.Ne, že by nás vyloženě něco trápilo,ale prostě jsme tam měli být.Terapie,kterou Pavel provádí,je naprosto Boží ????
Odjížděli jsme lehčí,zharmonizovaní, prostě super.
Doporučujeme

Petr a Lenka

Jsem typ člověka, který věří jen na vědecky ověřené.. ale přesto jsem si řekla, že zkusím tuhle terapii, už jen ze zvědavosti jestli budu něco cítit. Píšu tuhle referenci s tím, že nedokážu pochopit, jak někdo může umět takové věci.. ale cítila jsem na vlastní kůži, takže mi nezbývá nic jiného než tomu věřit. Na jeho terapii jsem byla před dvěma týdny. A co kontrétně jsem cítila? Když byl Pája nad mým hrudníkem, tak jsem začala brečet a cítila znovu hodně silný smutek, jako bych se rozešla s přítelem, s kterým jsem se rozešla před 2 mi lety a pak pomalu ten smutný pocit odcházel až jsem se začla usmívat, nad břichem jsem cítila teplo a už můžu zase jíst bez tlaků v břiše. Neřekla jsem mu že mě bolí pravé rameno a pravá kyčel a on automatiky šel působit jen na ně a levých se ani netknul (takže musel cítit nějak, že jen ony nejsou ok). A pak jsem ještě cítila jak mi stoupá teplo od šlapek až k břichu, když mi působil na nohy. I když jsem měla zavřené oči, přesně jsem věděla kde je rukama, protože jsem měla pocit jako by i na tu vzdálenost dával k těm místům oheň, žádné obyčejné teplo z rukou. Takže toť moje zkušenost a určitě stojí za to si nehat pomoci od člověka jako je on. Nasměruje vás i v tom v co máte změnit v životě, protože dávat svému tělu co potřebuje je na každém z nás a nikdo to za nás neudělá, jen potřebujeme někdy nasměrovat těmi správnými lidmi.

Pavla Široká

O Pavlovi jsem se dozvěděl od své známé.Včera Pavla navštívil a byl jsem velice mile překvapen.Človek jako Já neuvěří pokud to nezažije.Diky schopnostem které Pavel má ,jsem odjižděl jako znovuzrozeny.Děkuju Pavlovi za ziskani fyzické tak i duševní energie.
Pavla můžu všem lidem jen vřele a ze srdce doporučit.Vnímám to jako velké štěstí a dar, že jsem měl tu čest takového člověka poznat.Už při odchodu jsem se těšil na další setkání. S pozdravem Jirka

Jirka

O Pavlíkovi jsem se dozvěděla, když jsem sháněla alternativní pomoc pro moji mámu, která měla v létě obrovské psychické problémy. Jelikož jsem mamku nechtěla posílat někam, kde to ani jedna neznáme, zkusila jsem jít k Pavlíkovi nejprve já.
Mimo to, že je Pavlík neskutečně příjemný a pozitivně naladěný mladý muž, dostalo se mi u něj neobvyklého uklidnění. Když jsem za ním jela, neměla jsem žádný zásadní problém, pouze mě trápila mamka a to, že mě nic netěšilo. Od Pavlíka jsem odjížděla pozitivně naladěná, usměvavá a hlavně s veselým pohledem na svět, byla jsem tak klidná, takový pocit jsem nikdy nepoznala.  Pavlík mě nadchnul tak moc, že jsem k němu ihned poslala i mamku, které mimochodem také moc pomohl, z problémů se celkem hladce dostala, našla si novou práci a je šťastná.  Po nějaké době mi Pavlík nabídl zasvěcení. Neodmítla jsem, jelikož mě to moc zajímalo. Po samotném zasvěcení mi bylo také moc krásně a do teď je, sotva si na to vzpomenu. Také Pavlíkovi děkuji za to, že mi pomohl hnout s mým životem. Po několika letech zklamání a bloumání jsem si našla přítele, se kterým jsem opravdu šťastná a poprvé v životě, ve svých 20 letech, jsem poznala, co je to opravdu milovat.
Pavlíkovi jsem zavázána a proto ho doporučuji kudy chodím! 

Klára

Hezký den všem! Pája je můj průvodce, přítel na telefonu, rádce, velká podpora. Jsem vděčná, že nás osud propojil a já tak můžu nasávat a učit se prostému a šťastnému bytí od takového mistra. Již dříve jsem jeho služby ráda využila a po jeho terapii mi bylo vždy krásně, lehce, tak svobodně. Člověk od něj odchází o 10 kg lehčí (pocitově 😀) a s úsměvem od ucha k uchu.
Loni jsem měla náhle velké zdravotní problémy a Pája mi byl opět velkou oporou. Jeho terapie mě úžasně ladily a pomáhaly mi hledat svou vlastní cestu. Postupně mě učil jít víc do hloubky a být sama sebou. Vlastně pořád mi to ukazuje 🙂 Energie a vlny, které prochází jeho rukama, jsou úžasné, osvobozující, uzdravující. Je s podivem, jak je člověk cítí, i když se ho vlastně fyzicky vůbec nedotknou. Děkuji, Pájo, za vše, co pro mě děláš, moc si toho vážím!

Petra Svobodová

Podělte se o svou vlastní zkušenost! 🙂

14 + 3 =